fbpx
Close

Neville: Sancho mängis meeskondlikus Dortmundis, aga on nüüd lõhkises Unitedis

Avatar

Jadon Sancho. Foto: AFP/Scanpix

Manchester United kaotas 24. oktoobril Inglismaa kõrgliigas 0:5 Liverpoolile, kuid nädal hiljem suudeti Tottenham Hotspurist 3:0 paremad olla. Võistkonna äärmiselt kõikuvat mänguvormi ilmestab hästi teisipäevane Meistrite liiga matš Atalanta vastu, kust suudeti tänu Cristiano Ronaldo üleminutite tabamusele viigipunkt päästa. Pärast Tottenhami mängu oli klubi endisel mängumehel Gary Neville’il nii mõndagi öelda Jadon Sancho ja Donny Van de Beeki kohta, kes enamjaolt pingil istuvad ja aeg-ajalt üksikuid mänguminuteid teenivad.

“Ma ei saa mitte mõelda Van de Beekist. Tänu kellele ta siin on? Kes sponsoreerib seda, et 40 miljonit naela on kulutatud poisi peale, kes on tribüünil istunud ja pole palli peaaegu 18 kuud löönud?” sõnas Neville Sky Sportsi vahendusel.

“Kui Sancho pole ettevaatlik, siis leiab ta end samast olukorrast. Ta on tulnud klubisse, mis näis täiesti lõhki olevat oma mängupildi poolest. Ta on mänginud palju paremas meeskonnas, Dortmundi Borussias. Ta on tulnud siia ja ilmselt mõtleb: “Mille pärast ma küll siin olen? Mis asi see on?” Mingit organisatoorset poolt pole, struktuuri pole, kaitsetöö on hädine. Kui vaadata Manchester Unitedi kaitsetöö statistikat ründavate mängijate puhul, siis tema on tegelikult ainus mängija, kes on sinna lähedale üldse jõudnud. Ma arvan, et ta on nelja esimese klubi seas viies või kuues ründav mängija selles plaanis, kümne hulgas oli ta kindlasti. Seega suudab ta tegelikult muutuse mängupilti tuua.”

“Aga sellegipoolest peab ta tänasel päeval pingil istuma ning mõtlema: “Mida ma teen?”. Nüüdseks mõtleb ta juba: “Kus ma selles süsteemis mängin?” Sest ma ei näe teda keskvälja kolmiku seas ja samuti mitte kahe hulgas ründes. Seega mõtleb ta ilmselt: “Kus on mu Manchester Unitedi karjäär?” Ja Van de Beek mõtleb sama. Täna (laupäev) on olnud hea päev, kuid mujal on probleemid üleval,” lisas Neville lõpetuseks.

scroll to top