fbpx
Close

Moyes meenutas, kuidas ta Bale’i peaaegu ära ostis

Avatar

David Moyes. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedis totaalselt põrunud David Moyes meenutas, kuidas ta Sir Alex Fergusoni errumineku järel peatreeneritoolile asudes oma esimest ostu planeerima hakkas ning kui lähedale ta õnnestumisele jõudis.

2013. aasta suvel võttis toona Evertoni pikaaegne juhendaja Moyes koha sisse Old Traffordil ja sõlmis kuue-aastase lepingu. See suvi on veel paljudel eredalt meeles, sest räägiti nii Mats Hummelsist, Toni Kroosist, Wesley Sneijderist ning ka Gareth Bale’ist. Samal suvel lahkus vasakäär Premier League’ist, kui jättis Tottenhami ja liitus maailmarekordilise summa eest Real Madridiga, kus pallib siiani.

“Ma tahtsin, et ta oleks mu esimene ost Unitedis. Jõudsime lähedale, rääkisime temaga, aga ta oli südames juba Real Madridi minemas ning me ei suutnud teda ümber veenda. See oli tõeline pettumus, sest nägin teda kui Unitedi-stiilis mängijat,” nentis Moyes eirSportile.

“Arvan, et ta on oivaline mängija. Ta võib mängida äärel või ründes, üleüldiselt on ta suurepärane atleet ja briljantne jalgpallur, ta sobinuks meile suurepäraselt, aga ma ei suutnud teda ära rääkida,” kirjeldas šotlane 2013. aasta suve. Ei Hummels, Kroos ega Sneijder tulnud Unitedisse ning Moyesi ainsaks suviseks ostuks jäi tema endine hoolealune Marouane Fellaini, kes lahkus Unitedist alles praeguse aasta jaanuaris.

 

scroll to top