VIDEO – Manchester United sai hakkama ilmvõimatuga, alistas võõral väljakul PSG ning edenes veerandfinaali!

Marcus Rashford. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi poolehoidjad pole pärast legendaarse Sir Alex Fergusoni erruminekut miskit säärast kogenud, kui Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises PSG vastu 0:2 eduseis lõpuks 3:3 viigiks mängiti. 3:1 skoor tagas võõrsil väravate reegli abil edasipääsu veerandfinaali just punasärkidele ning otsustav värav sündis videokorduse abil.

Nimelt lõi paremkaitsja Diogo Dalot peale ning pall lendas PSG kaitsja Presnel Kimpembest üle otsajoone, kohtunik määras nurgalöögi. Siis aga sai peakohtunik Damir Skomina videoruumist infot, et pall puutus justkui kätt. Kordus näitas, et puutuski, ent kas Kimpembe oli trahvikastis sees või väljas? Vilemees veendus, et määruste rikkumine leidis aset trahvikastis ning United sai üleminutil penalti, mille Marcus Rashford raudkindlalt realiseeris.

Hullumeelsest mängust vaata nelja väravat ning pingelist vastasseisu siin!