fbpx
Close

Mourinho võrdles Lukaku väravapõuda ketšupipudeliga

Avatar

Romelu Lukaku. Foto: EPA/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho võrdles Evertoni mängu eel ründaja Romelu Lukaku väravapõuda ketšupipudeliga. Oma karjääri jooksul suuri vormikõikumisi näidanud belglane on siiski suutnud Premier League’is skoorida 0.45 väravat mängu kohta ning loots just seetõttu Lukaku pärast eriti mures ei ole.

Pigem on vaid aja küsimus, millal ründaja jälle sahistama hakkab. “Cristiano Ronaldo rääkis kunagi ketšupipudelist, et kui seda raputada, siis seda tuleb ja tuleb, nagu väravatega. Ühel hetkel juhtub Lukakugagi sama, aga hetkel on reaalsuseks see, et ei juhtu midagi. Asi pole hetkel isegi skoorimises, vaid selles, et ta ei tunne end väljakul rõõmsana ja see on probleem,” rääkis Mourinho mängu eel.

Samuti on portugallase meelest Evertonil väike eelis. “Neilt ei oodata võrreldes meiega suurt midagi ja pinget on vähem. Nad on oma tiimi paremaks muutnud ja areng on toimunud rahulikult, keegi ei survesta. Aga meie oleme Manchester United ja peame olema piisavalt tugevad ja vaprad, et see võidetav mäng ära võtta,” selgitas portugallane.

scroll to top