fbpx
Close

Mourinho: Tottenhami töö on raske, aga erinevalt mängijatest ei vaja ma puhkust

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreener Jose Mourinho vastas kriitikute juttudele, nagu ta kahetseks klubist vallandatud Mauricio Pochettino asemele saabumist ja vastas selgelt, et naudib seal kõike täiel rinnal.

“Vastuseks mõningatele inimestele, kes tahavad uudistes olla ja rääkida asju, mis pole tõesed – ma olen klubis väga õnnelik. Te teate mind üpris hästi, piisavalt hästi, et teada, et ma olen väga õnnelik. Kas mul on raske? Jah, aga kui see poleks raske, siis poleks see mu jaoks. Mulle meeldivad mängijad selliselt, nagu nad on. Mulle meeldib see suhe, mis mul on nendega. Kui näete mul halba nägu, siis on see halva tulemuse pärast. Ma ei saa ennast muuta. Selline ma lihtsalt olen. Reaalsus on see, et ma olen õnnelik ja ootan huviga, mis ees ootab ja veelgi suurema huviga, mis järgmisel hooajal ees ootab. Tahan nendega juulis uuesti tööd alustada,” rääkis Mourinho Sky Sportsi vahendusel.

Tuleval nädalal tehakse algust Meistrite liiga kaheksandikfinaalidega. Tottenhami vastaseks on RB Leipzig, kes on käimasoleval hooajal hetkeseisuga Saksamaa kõrgliigas Müncheni Bayerni lähim konkurent. Mourinho käis pühapäeval Bayerni ja Leipzigi 0:0 viigiga lõppenud liigamängu ka ise vaatamas. “See on väga tähtis. Näen väikseid detaile. Isegi soojenduse puhul. Näen seda, mida teler ja video mulle ei anna. Näen soojendusi ja mida mängijad individuaalselt teevad. Samuti neid oskusi, mis mängu jooksul võivad varjatuks jääda. See on teistsugune intensiivsus ja kogemus. Ma ei saaks sellist võimalust kasutamata jätta. Talvel vajasid mängijad mõned päevad puhkust. See oli nende keha ja hinge jaoks, nad vajasid puhkust. Mulle polnud midagi sellist aga vaja. Arvan, et parim moodus püüda meeskonda aidata on teha tööd.”

scroll to top