fbpx
Close

Endine Inglismaa koondislane: Liverpool peaks Coutinho tagasi tooma

Avatar

Philippe Coutinho. Foto: Pixathlon/Scanpix

1990-1999 Liverpoolis pallinud ja seejärel neli hooaega Madridi Realis ning kaks hooaega Manchester Citys veetnud endine poolkaitsja Steve McManaman arvab, et Liverpoolil oleks mõistlik tuua Barcelonast Philippe Coutinho tagasi.

Praeguseks 27-aastane Coutinho siirdus 2018. aasta talvel Barcelonasse ligi 160 miljoni euro eest. El Mundo Deportivo kirjutab, et brasiillasest ääreründaja hind on languses ning Müncheni Bayernis laenul viibiva mängumehe eest küsitakse 120 miljonit eurot, mis on aina enam kukkumas 80 miljoni euro poole. Pikalt Liverpoolis tegutsenud ja 37 korral ka Inglismaa koondist esindanud McManaman usub, et tema endine koduklubi peaks võimalust kasutama.

“Mul poleks midagi selle vastu, et Coutinho tuleks tagasi. Ta on briljantne mängija, aga üleminek seisab paljuski majandusliku poole taga. Kui nad saavad Coutinho tagasi tuua mõistliku summa eest ja müüa mõned mängijad, kes ei teeni regulaarselt mänguaega, siis see võiks töötada. Jutud levivad, et Xherdan Shaqiri lahkub selle hooaja lõpus. Adam Lallana tahaks tihedamini mängida. Kui meeskonnas ruumi on, siis mina sooviksin igal juhul Coutinhot tagasi, sest ta oli suurepärane mängija Liverpoolile. Ta on seda tüüpi mängija, et kui plaan A ei tööta, siis ta suudab mängu pöörde tuua,” rääkis McManaman horseracing.net lehe vahendusel antud intervjuus.

Bayerni eest on Coutinho poole hooajaga löönud kuus väravat ja andnud hulganisti väravasööte 12 algkoosseisus alustatud kohtumisega. Saksamaa valitseval meistril on eesõigus Brasiilia koondislane hooaja lõppedes Barcelonalt välja osta 120 miljoni euro eest, aga kui seda ei juhtu, siis tõenäoliselt Barcelonasse ta tagasi ikkagi ei lähe. Tema hind alandatakse 80 või 90 miljoni euro peale ja usutavasti leidub mõni Inglismaa klubi, kes selle summa nõustub välja käima.

scroll to top