fbpx
Close

Mourinho polnud kaotuse osas üllatunud

Avatar

Andreas Pereira. Foto: SIPA/Scanpix

Manchester United oli küll eile Valenciaga kohtumise eel Meistrite liiga pääsu kaheksandikfinaali garanteerinud, ent sellegipoolest näidati Mestallal nadi mängupilti, kuigi platsile mindi piisavalt tugeva koosseisuga. Peatreener Jose Mourinho polnud kaotuse üle imestunud. 

Unitedil oli võimalus võtta grupivõit ja sellest tulenevalt ehk saada kevadeks nõrgem vastane, kuid Juventuse komistusest hoolimata luhtati oma võimalus. “Sellises grupis edasipääsemine on õnnestumine, mitte kunagi läbikukkumine. Sellises grupis teisena lõpetamine on õnnestumine. Mängu eel ütlesin palluritele, et kui meie ja Juve võidame, oleme töö ilusti ära teinud. Kui ei, siis võime endid süüdistada,” rääkis portugallane mängujärgselt BT Sportile.

“Ma ei usu, et grupivõit teinuks elu kergemaks, sest vastasseisud tulevad ikkagi enam-vähem samasugused. Eeldan enda tiimilt siiski paremaid esitusi. Valencia vastu saime pingevabalt mängida – mäng, kus kõik tahavad end näidata. Mängu lõppfaasis mu tiim muutus küll paremaks, aga alles vahetuste järel, mida ma tegelikult teha ei tahtnud,” vihjas ta Jesse Lingardi, Marcus Rashfordi ja Ashley Youngi mängu toomisele.

Mängu osas ta miskit uut ei näinud. “Ma ei õppinud sellest kohtumisest midagi. Mitte miski ei suutnud mind üllatada.”

scroll to top