fbpx
Close

Guardiola: sellest grupist edasipääsemine on saavutus (VIDEO Sane karistuslöögist)

Avatar

Sergio Agüero ja Leroy Sane. Foto: AP/Scanpix

Manchester City alustas tänavust Meistrite liiga hooaega 0:2 kaotusega Lyonile, ent seejärel ärkas üles ning võitis alagrupi. Lisaks prantslastele oli veel tiimis Donetski Šahtar ja Hoffenheim – tiimid, keda Pep on praeguse ja eelnevalt juhendatud tiimidega veenvalt võitnud. Sellest hoolimata täheldas, et grupp oli raske ning edasipääs on saavutus.

2:1 võit Hoffenheimi üle ei tulnud kergelt – 16. minutil jäädi penalti tõttu kaotusseisu, ent Leroy Sane suurepärane hoog sai jätku, kui just tema lõi sakslaste võrku kaks väravat. “Oleme 16 parema hulgas,” ütles katalaan mängujärgselt. “See on suur kompliment, sest võitsime raske grupi. Meistrite liiga on palju raskem, sest vastased on palju paremad. Kui jääd tukkuma, oled Euroopa liigas,” rääkis ta.

Mängu kangelane Sane oli ilmselgelt rõõmsameelne, sest just Hoffenheimi vastu sahistatud pallid olid tema esimesed väravad Meistrite liigas. “Olen kahe värava üle väga õnnelik, ent võit on kõige tähtsam ja võitsime ka alagrupi,” rääkis 22-aastane. Suurepärane karistuslöök oli just see, mis viigi tabloole seadis. “Ma lihtsalt läksin proovima ning mul oli õnne,” võttis ta tagasihoidlikult oma superlöögi kokku.

scroll to top