fbpx
Close

Mourinho on kindel, et lõpetab hooaja Unitediga esinelikus, ent tiitlist rääkida ei soovi

Avatar

Ekspeatreener Jose Mourinho ja Ed Woodward. Foto: Reuters/Scanpix

Hetkel kaheksandal kohal ning üheksa punkti kaugusel liidrist olev Manchester United läheb laupäeval külla kuuendal kohal olevale Bournemouthile ning peatreener Jose Mourinho on veendunud, et tema tiim on enda head vormi leidmas ja ei muretse esinelikusse jõudmise pärast. Just neljas koht sai saatuslikuks Mourinho eelkäijale Louis Van Gaalile, sest viienda kohaga enam pääsu Meistrite liigasse ei lunasta.

Unitedis on asjad olnud selged – kui Meistrite liigasse ei jõuta, on aeg treenerivahetuseks: nii juhtus Sir Alex Fergusoni mantlipärija David Moyesi ja Van Gaaliga, Mourinho on mõlemal hooajal suutnud miinimumi siiski ära teha ja tiimi Euroopa võimsaimasse karikasarja viia.

“Hetkel oleme küll esinelikust väljas ning ei tasu tiitlist rääkida. Usun, et ühel hetkel oleme tagasi esinelikus ja siis saame juba keskenduda tulevikule – eelseisvatele mängudele, konkurentidele, ent praegu peame keskenduma punktide võitmisele ning detsembrikuu lõpus olla paremas positsioonis kui täna,” rääkis portugallane mängueelsel pressikonverentsil.

scroll to top