fbpx
Close

Mourinho: Meistrite liiga trofee võib lüüa Kloppi kõikuma ja Tottenhami särama

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Milano Interi ja Portoga Meistrite liiga võitnud portugallane Jose Mourinho rõhutas Euroopa võimsaima trofee tähtsust ning mõju finaalis olevatele Liverpoolile ja Tottenhamile. Nimelt võib võit olla nurgakiviks edukale perioodile ning kaotus lüüa enesekindluse tõsiselt kõikuma.

Jürgen Klopp pole Liverpooliga veel ühtki tiitlit võitnud ning sakslasel on karjääri jooksul kaotanud seitsmest finaalist lausa kuus. Viimati jäädi alla mullu, kui Meistrite liiga viimane kohtumine tõi Real Madridile kolmanda järjestikuse tiitli.

“Kui Jürgen võidab, siis see on talle uskumatu saavutus. Kui mitte, siis… kaotada kolm Meistrite liiga finaali… vau, see on ikka väga, väga raske löök. Aga ta on väga rõõmsameelne, eks ta kindlasti mõtleb vaid võitmisele,” ütles Mourinho Sky Sportsile – tema esimene intervjuu Inglismaa meediale pärast Manchester Unitedist vallandamist.

Samal ajal võib võit muuta Tottenhami.”Nad ei võida tiitleid ning nüüd võtta esimene võib käivitada tiitlivõitude seeria, sest Meistrite liiga on neist kõige võimsam. Finaalid pole mängimiseks, vaid võitmiseks,” lisas praegu tööta olev juhendaja.

scroll to top