fbpx
Close

Mourinho mannetust kaotusest Brightonile: eksimused tapsid meie šansid

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Manchester United jäi võõrsil Brightoni vastu 1:3 kaotusseisu ning suutis küll viimasel minutil Paul Pogba penaltist ühe tagasi lüüa, kuid jäi ikkagi punktita. Peatreener Jose Mourinho oli oma tiimis arusaadavalt pettunud ja tõdes, et eksimused tapsid võimaluse võtta sellest matšist võidu.

Brighton suutis kahe minutiga lüüa kaks väravat ja viia kodupubliku eufooriasse, kuni Romelu Lukaku suutis ühe tagasi lüüa. Siis tegi Eric Bailly ulja taklamise oma karistusalas, mis päädis penaltiga ning Pascal Gross taastas kaheväravalise eduseisu.

Mourinho oli mängupildist jahmunud. “Tegime liialt vigu. Tihtipeale eksimusi tehes pääsed karistuseta, kuid mitte täna. Kolmas värav (penalti) lõi meil lõplikult jalad alt. Ma ei eeldanud suuri eksimusi ning tänu sellele kaotasime ka enesekindluse, seejärel lagunes mänguplaan,” ütles portugallane mängujärgselt.

“Uskusin, et suudame selle kaotusseisu võiduks pöörata. Lõime ühe tagasi ja kõik näis reaalne, aga siis tuli see kolmas värav. See oli liiast. Terve nädal oli kõik kena ja ühtki eeldust polnud, et põruksime,” oli Mourinho nõutu.

scroll to top