fbpx
Pealeht / Karikasarjad / Mourinho finaaliga rahule ei jäänud
Harry Kane. Foto: Imago Images/Scanpix

Mourinho finaaliga rahule ei jäänud

Kahekordne Meistrite liiga võitja Jose Mourinho oli Liverpooli taktika osas üllatunud ning kritiseeris kohtumise vähest meelelahutuslikkust. Portugallane võttis fookusesse võitjate keskvälja ning pidas neid vägagi pragmaatiliseks.

“Kolm keskväljameest olid ühtses liinis otse kaitseliini ees. Ma ei mäletaks, et keegi neist poolkaitsjatest tõusnuks ründeliini lähedale või jooksnuks trahvikasti. Nad olid seitsmeses mängijate müüris, kuid tegid väga pragmaatilise ning kindla kaitsemängu,” ütles Mourinho beIN Sportsi stuudios.

Samuti võttis ta fookuse alla meelelahutusliku aspekti, mida me eile õhtul Madridis ülemäära ei näinud. “Kui see poleks olnud Meistrite liiga finaal, siis me kõik ütleks, et vaatasime kehva mängu. Aga kuna see on finaal, millel on võimas emotsionaalne külg, siis sellest hoolimata oli kehv partii. Tottenham peaks olema frustreeritud, sest nad kaotasid ning nad kindlasti tunnevad, et tegelikult suutnuks nad paremini mängida. Nendel hetkedel pead sa olema oma parimal tasemel,” viskas ta kivi Spursi kapsaaeda.

balteco.com

Vaata lisaks

VIDEOD JA FOTOD: eestlasest Liverpooli fänn sai kogeda miskit erakordset

Liverpool võitis Jürgen Kloppi käe all oma esimese tiitli ja kohe oli selleks Meistrite liiga. …

Üks kommentaar

  1. Mida iganes
    See mees on küll kõige õigem mees, kes kommenteerib sellist asja

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga