fbpx
Close

Mis saab Premier League’i naasmisest? Neville: lisaks Deeney’le võivad paljud treeningutele mitte tulla

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga on Saksamaa eeskujul soovimas tippjalgpalliga jätkata, kuid vastuolulisi punkte on mitmeid. Teisipäeval viidi 748 koroonaviiruse testi mängijate seas läbi ja kuus neist osutusid positiivseks. Lisaks sellele leidub neid, kes lihtsalt ei julgegi treeningule tulla.

Premier League’i esindajad kinnitasid esmaspäeval, et alates teisipäevast võivad klubid hakata väikestes gruppides taas treeninguid läbi viima. Kui juba eelnevatel nädalatel olid mitmed mängijad pahameelt üles näidanud, kas on ikkagi ohutu hooajaga jätkata, siis seda fakti kinnitas nüüd Watfordi inglasest kapten Troy Deeney.

“Peaksime sel nädalal tagasi treeningutel olema. Olen öelnud, et mina sellega kaasa ei lähe. Mu poeg on viie kuu vanune ja tal on olnud raskusi hingamisega. Ma ei taha koju tulla ja teda veelgi enam ohtu seada. Sa pead olema eraldunud, duši alla minna ei saa ning pead seejärel selles mustas mänguvormis koju sõitma. Kuigi meid testitakse ja meid hoitakse ohutus keskkonnas, siis meeskonna peale on vaid ühte nakatunud inimest vaja. Ma ei tahaks seda (viirust) endaga koju kaasa tuua,” ütles ründes tegutsev Deeney Youtube’i vahendusel toimunud Talk the Talk nimelise saate raames.

Pikaaegne Manchester Unitedi paremkaitsja ja Sky Sportsis teleeksperdina tegutsev Gary Neville vaatas samuti olukorrale otsa ja tõdes, et Deeney jälgedes võivad lähiajal veel mitmed mängumehed astuda. “Tean, et on Premier League’i klubisid viie või kuue mängijaga, kes ei taha naasta või tunnevad ebamugavust teatud asjade suhtes teises või kolmandas faasis. Järgnevate nädalate jooksul on meil veelgi rohkem probleeme, mida lahendada. Arvasin, et viis, kuidas Premier League tahtis tagasitulekut alustada, poleks olnud selline, milles mängijad olnuks 14 päeva enne esimest mängu karantiinis, vaid kolm kuni neli nädalat ja seejärel teha läbi üheksamänguline periood võimalikult kiiresti. See oleks peaaegu olnud nagu maailmameistrivõistlused, kus teatud perioodi jooksul on mängijad ühes paigas. Mängijate jaoks pole midagi ebatavalist olla neli või viis nädalat võõrsil ja seejärel osaleda kolm nädalat turniiril. Ma pole kindel, miks peavad mängud olema ära jagatud viie või kuue nädala peale,” arvas Neville The Football Show vahendusel.

scroll to top