fbpx
Close

Messi: kui selliselt edasi mängime, siis Meistrite liigat võita ei saa

Avatar

Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Barcelona liider Lionel Messi ütles Hispaania kohalikule väljaandele Sport, et kui meeskond mängib edasi nii, nagu ka enne koroonaviirusest tingitud kriisi, siis ei maksa Meistrite liiga võidust neil unistada.

Aprillis sõnas Barcelona uus peatreener Quique Setien, et noolib klubiga Meistrite liiga võitu, kuid staarmängija Messi on erineval arvamusel. Neljal korral selle sarja võitnud argentiinlase käest uuriti, milline on tema nägemus klubi olukorrast, kui hooaeg peaks augustis naasma ning sealt ei tulnud kuuel korral Ballon d’Ori võitnud Messilt kuigi julgustavaid sõnu. Samas Hispaania kõrgliigas ollakse hetkel esikohal ja Meistrite liigas samuti konkurentsis, kui kaheksandikfinaalis tehti võõrsil 1:1 viik Napoliga ning kordusmatš on pidamata.

“Ma pole kordagi selles võistkonnas kahelnud, mis meil on ja pole samuti kahtlust, et suudame võita kõik, mille nimel veel konkureerime. Aga seda ei saa teha selliselt, nagu siiani oleme mänginud. Kõigil on oma arvamus ja neile tuleb au anda. Minu arvamus põhineb faktil, et olen olnud õnnelik igal aastal Meistrite liigas mängimise üle ning tean, et seda pole võimalik võita, kui niimoodi mängime. Võib-olla sai Setien valesti aru,” rääkis Messi.

“See paus võib lõpuks meile hästi mõjuda, aga saab näha, kas võistlussarjadega tehakse uuesti algust. Kahtlusi saab meil olema, sest kontrollime taset, mis meil hetkel on või suudame saavutada selle taseme, kui hooajaga alustasime. Treeningutele tagasiminek on esimene samm, aga me ei peaks end usaldama ja peaksime jätkama kõigi vajalike ettevaatusabinõudega ning eeldama, et peame mängudega taas alustama, kui need lahti lähevad, aga seda suletud uste taga. Isiklikult väga ootan, et võistlused naaseksid. Teame, et kõik saab olema veider, ilma fännideta staadionil ja olekuga, milles me ei taha oma perekondadest lahus olla. Sa pead aru saama, kuid see hakkab välja paistma. Füüsiliselt tunnen end väga hästi. Treenisin neil päevil kodus ja arvan, et see aitas mind vormis hoida. Keeruline oli olla suletud, kuid laste ja Antonelaga (Messi abikaasa – toim.) tekivad kokku hetked, mida tahan nendega koos nautida.”

scroll to top