Meistrite liigas tulevad täna ülimagusad heitlused, mõlemad on väärt vaatamist

Meistrite liiga kaheksandikfinaalid saavad selle nädalaga läbi: täna kaks ja homme kaks kohtumist. Mida tänasest õhtust oodata?

Ilmselgelt Manchester United. Mäng kodus Sevillaga, kelle vastu oldi pigem raskustes. Pargiti bussi, betoneeriti kaitseliini ja David de Gea tegi monstrumtõrje. Muidu jäänuks seis Sevilla kasuks. 0:0 viigiseisul lüüakse pall Old Traffordil lahti ja ilmselgelt sihib United siit veerandfinaali kohta.

Sevilla sai läinud nädalavahetusel Valencialt lüüa, United on pärast avakohtumist võitnud kõik mängud, nende hulgas Chelseat ja Liverpooli. Vorm ja hoog on aus.

Kes siis katki? Ander Herrera sai Sevilla vastu lihasvigastuse, Paul Pogba vigastas end vahetult enne Liverpooli mängu. Kas keskväljal näeme Nemanja Matic – Scott McTominay paari? Pigem jah. Marouane Fellaini võib sekkuda ca 70. minutil. Ründeliinis tahaks näha Marcus Rashfordi, kes Liverpoolile kaks kolli lõi. Samas Anthony Martial on ka terve ehk Mourinhol on päris mitu käiku varuks.

Kõik oleneb, kuidas peale minnakse. Kas neutraliseeritakse Sevilla rünne ja hakatakse vaikselt surkima või surutakse toorelt hispaanlased nurka ära. Kindlasti tuleb huvitav mäng.

Itaalia vutifännidele on täna pakkuda 90 minutit närvikõdi. Pealinn Rooma on elevil, sest AS Roma sai Donetski Šahtjorilt valusalt sisse, kuid lõi võõrsilvärava. Nii et #sometimeslosealwayswin või kuidas see tore noormees seal Youtube’is ütleski.

1:2 kaotusseis pole midagi hullu. Cengiz Ünder skooris selle võõrsilvärava ja pole sugugi imestusväärne, kui ta teeb seda ka täna õhtul. Roma on pigem heas hoos, sest Napolile tõmmati nende enda kodus kott sügavale pähe ja Torinot võideti veenvalt. Donetsk on sanal ajal löönud kolme liigamänguga 11 väravat ja ise korjanud võrgust null palli.

VSB teeb ülekande Unitedi – Sevilla, TV6 AS Roma – Donetski Šahtjori mängust. Kui oled mingi muu klubi fänn, siis ideaalis vaata mõlemat mängu. Ausalt ka.