fbpx
Close

Meistrite liiga finaali piletite hind on järelturul lausa 50-kordistunud

Avatar

Foto: kcanaytekin/Pixabay

Kiievis toimuva Meistrite liiga finaali piletihinnad on teinud korraliku tõusu ja need, kes suutsid endale eelmüügist mõne pileti soetada, kavatsevad selle pealt võimsalt teenida. Mõni pilet on teinud läbi 50-kordse hinnatõusu, vahendab BBC.

Tegemist pole uue kontseptsiooniga, kus spekulandid ostavad pileteid kokku ja müüvad neid hiljem vaheltkasuga edasi. See aga ei ole Liverpooli fännidele meeltmööda. “Olukord on naeruväärne – kolmandad osapooled näevad piletites võimalust teenida korralikku tulu,” sõnas Liverpooli fänn Neil Atkinson Anfield Wrapi taskuhäälingus.

Järelturu saidil Ticketbisil on müügil mitmeid pileteid erinevatesse sektoritesse ja kategooriatesse. Odavaima pileti saab kätte umbes 450 euroga, mis kuulub Real Madridi fännisektorisse. Liverpooli sektorisse saamiseks tuleb välja käia 1530 eurot. Kõige suurem hinnatõus on 2. kategooria piletil, mis algselt maksis 320 eurot, ent nüüd tahetakse pääsme eest ligi 16 700 eurot ehk hind on 52-kordistunud!

 

Foto: Ekraanitõmmis

Liverpool ise sai 16 626 piletit, millest kõik on juba tiimi poolehoidjatele ka välja müüdud. Kokku mahutab Kiievi olümpiastaadion 63 000 inimest.

scroll to top