fbpx
Close

Huvitav: Manchester City postitas kodulehele üleminekukõlakaid

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City on võtnud huvitava suuna tegeleda üleminekusahinatega. Selle asemel, et neid ignoreerida või ümber lükata, võtsid värsked Premier League’i meistrid erinevad teemad hoopis luubi alla: fookuses on Eden Hazard, kelle hinnasildiks on 110 miljonit eurot ja poolkaitsja Jorginho.

City kodulehel olev artikkel on kogunud erinevate väljaannete uudised, mis räägivad klubi üleminekuplaanidest – keskendutakse ka peatreener Pep Guardiola sõnavõttudele ja mõtetele, kuidas ja keda tiimi juurde tuua.

Hazardi ja Napoli poolkaitsja Jorginho üleminekut peetakse reaalseks just jaanuarikuus lörri läinud sooviga tuua tiimi ääreründaja – kuna Alexis Sanchez liitus linnarivaali Unitediga ja Riyad Mahrezi eest sooviti liiga suurt summat, siis ongi pilgud seatud just Chelsea eest FA karikafinaalis skoorinud Hazardile, kelle eest tuleb välja käia 110 miljonit eurot – ca 20 miljonit enam kui sooviti Mahrezi eest sel talvel.

Samuti mängiksid belglase soetamises oma rolli ka Vincent Kompany ja Kevin de Bruyne, kes nüüd koos Hazardiga lähevad MM-ile sooviga hoida Belgia lippu kõige kõrgemal. Guardiola ei soovi osta enam ühtki mängijat, kes pole tõeline tippklass või superstaar – tiim on koos ja järgmiste üleminekutena otsitakse vaid tõelisi väljavalituid.

scroll to top