Meistriklassi näidanud Cavani vedas Unitedi raskest seisust võidule, Arsenalile jälle kaotus

-Edinson Cavani | Foto: AFP/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga kümnes voor jätkus pühapäeval kolme mänguga. Manchester United pidi suurt vaeva nägema võõrsil Southamptoni alistamisega, Londoni Chelsea ja Tottenham Hotspur parimat välja ei selgitanud. Londoni Arsenal pidi aga vastu võtma juba hooaja viienda kaotuse.

Unitedi jaoks algas võõrsilmäng Southamptoniga mitmete tagasilöökidega. 23. minutil viis Jan Bednarek Southamptoni juhtima ja sel hooajal juba mitmeid karistuslööke realiseerinud James Ward-Prowse tegi seda taas 33. minutil. Teisel poolajal võtsid Unitedi mehed end aga kokku ning Edinson Cavani söödust vähendas Bruno Fernandes 59. minutil vahet. 74. minutil sai Cavani ise nurgalöögi järgsest olukorrast pallile edukalt pea vahele ja seis oli 2:2. Uruguaylasest ründemees otsustas teisel lisaminutil ka mängu ära, kui tema järjekordne pealöök oli piisavalt täpne, et mänguvahend võrku toimetada.

Wolverhampton Wanderersi võõrustanud Arsenal jäi 27. minutil kaotusseisu, kui värava eest mõnelt meetrilt skooris Pedro Neto. Kaitsemängija Gabriel küll viigistas loetud hetked hiljem seisu, aga avapoolaja lõpus viis külalised uuesti ette Daniel Podence. Teisel poolajal väravaid ei nähtudki ning Wolverhampton kirjutas oma hooaja viienda võidu tabelisse.

Southampton – Manchester United 2:3

Chelsea – Tottenham Hotspur 0:0

Arsenal – Wolverhampton Wanderers 1:2