fbpx
Close

Maradona andis mõista, et ta suudaks Manchester Unitedit päästa

Avatar

Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Jalgpallilegend ning 1986. aasta MM-il domineerinud Diego Maradona on veendunud, et tema suudaks augus sipleva Manchester Unitedi hiilguse taastada. Taas Euroopa liiga jalgpalli mängiva hakkav suurklubi võttis peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri käe all viimasest 12 mängust vaid kaks võitu, tekitades küsimusi, kas norralase pukki määramine oli ikka õige otsus.

Nüüd suvel peab klubi tegema raskeid otsuseid selleks, et edasi liikuda – tiim vajab uut verd ning peab vabanema muidusööjatest ja päevavarastest, kes tiimi tagasi hoiavad. Maradona meelest on üks laiskloomadest ka klubi rekordost Paul Pogba.

“Kui United vajab peatreenerit, siis ma olen olemas. Ma tean, et nad müüvad kamaluga särke üle kogu maakera, aga nad peavad tiitleid ka võitma. Ma suudaks seda,” sõnas Maradona väljaandele FourFourTwo.

“United on olnud pikalt mu lemmiktiim Inglismaal. Nii palju häid pallureid ning Sir Alex Ferguson vorpis imelise tiimi. Nüüd aga meeldib City, ma tean küll et niimoodi ei tohiks lemmikut vahetada, kuid see on Kun Agüero pärast,” põhjendas ta oma otsust väitega, et veri on paksem kui vesi – nimelt on City rekordskoorija Argentina vutilegendi lapselapse isa.

Diego kritiseeris ka poolkaitsjat Pogbat, kes talle eriti ei meeldi just oma töövõime(tuse) poolest ning eelistas baskimaalast Ander Herrerat.

scroll to top