fbpx
Close

Inglismaa koondis tunneb MM-i pärast võidukohustust

Avatar

John Stones. Foto: Reuters/Scanpix

Eelmisel suvel Kolumbia vastu penaltineeduse murdnud ning MM-il poolfinaali jõudnud Inglismaa koondis tegi eduka Rahvuste liiga grupifaasi ja nüüd ootab neid ees poolfinaal Hollandi vastu. Koondise keskkaitsja, Manchester Cityle oma imelise kaitsetööga Premier League’i tiitli toonud John Stones andis mõista, et nüüd ootab rahvas neilt võitu.

“Alles oli MM, kuigi nii palju on vahepeal toimunud, et see tundub kuidagi kaugel minevikus olevat. Andsime endast toona kõik ning nüüd peame uuesti tulemusi tooma. See latt on seatud meie endi poolt ning suudame noormängijate abil kõrgele jõuda. Aastaid tagasi poleks ma uskunudki, et me võime miskit erilist korda saata, praegu oleme sellele lähedal,” sõnas inglane Sky Sportsile. Kuigi mängija väidab, et latt on seatud kõrgele nende endi poolt, ootab rahvas pärast imelist klubihooaega, kus jõuti kõikjal finaali ja korjati kaks eurokarikat, koondiselt võrdväärset esitust.

Liigahooaeg oli tal aga veidi vaiksem, kui imeline joonelt päästmine Liverpooli vastu välja arvata – sel kalendriaastal sai ta kirja vaid kaheksa liigamängu algkoosseisus ja viimasest kümnest kohtumises alustas ta vaid kolmes. See teda aga ei morjendanud. “Olin osa tiimist ja mõistan, et mu roll on vahel suurem kui lihtsalt minuteid koguda ja mängida,” rääkis Stones.

scroll to top