fbpx
Close

Mane tunnistas, et Manchester City mängupilt ajab peopesad higistama

Avatar

Sadio Mane ja Virgil van Dijk. Foto: AFP/Scanpix

Liverpool on tagasi teisele kohale langenud, kui Manchester City võttis eile 2:0 võidu väljalangeva Fulhami üle. Punasärgid peavad tiitlirallis püsimiseks vastama vähemalt samaväärselt, ent nende vastane Tottenham on õige mitu grammi kangemast klassist kui oli seda Fulham.

Iga vooruga jääb eksimisruumi vähemaks ning matš Spursi vastu on just üks nendest kohtumistest, milles libastumisoht on suur. Elu ei tee kergemaks ka City sirgjooneline suund võitude poole ning võitjate mentaliteet, kus gaasipedaal tõstetakse üles alles finišijoone ületamisel.

Liverpooli ääreründaja Sadio Mane ei salanud, et soovib näha City komistamist, ent tal on raske nende mängu vaadata. “Muidugi oleme endile vägagi keskendunud, aga vahel vaatan City mängu ja tunnen suuremat survet kui ise mängides. Tahan näha nende kaotust ja nad on nii head, et kaotamine ei tule kuidagi neil kõne allagi,” hämmastas senegallane.

Samas andis ta mõista, et mäng Spursiga pole kõige keerukam allesjäänud matš. “Siin liigas pole ainult mängud esikuuiku vastu rasked, aga näiteks Southamptoniga mäng võib väga raske tulla. Siin liigas juhtub kõike ning Southampton võitleb püsimajäämise eest… on veidi naeruväärne väita, et Spurs on kõige keerukam vastane,” mainis Mane oma ekstiimi.

scroll to top