fbpx
Close

Manchester City pole oma kapteni tulevikus kindel

Avatar

Vincent Kompany ja Mohamed Salah. Foto: AP/Scanpix

Juba kümme ja pool aastat Manchester Citys pallinud ja nendega kolm korda Premier League’i võitnud kapten Vincent Kompany ei tea, mis temast pärast suve saab. Keskkaitsja leping tiitlikaitsjatega lõpeb pärast käesolevat hooaega ning klubi pole otsustanud, kas lepingut pikendada.

Kuigi belglane on tõeline liider nii väljakul kui riietusruumis, siis tema probleemid vormis püsimisega on ajanud Pep Guardiola ja klubi juhtkonna kukalt kratsima. Sel hooajal vaid 14 matši teinud Kompany on pidevalt vigastatud ning praegugi maadleb ta lihaseprobleemiga, mis on mängumeest kimbutamas 3. jaanuarist, kui kohtuti Liverpooliga.

“Arvan, et see on probleem, millest peame nii Vincenti, tema agendi ja klubiga rääkima. Me ei kõhkle tema oskustes ning tunneme temast puudust, kui ta ei saa mängida. Ta on tähtis, ta on meie kapten ning ta suudab meile anda seda, mida vähesed kaitsjad maailmas suudavad,” ütles Guardiola oma kapteni kohta.

“Ta on suurepärane mängija, aga reaalsus on, et viimase viie aasta jooksul pole ta enam eriti mänginud. Tegemist on olukorraga, mis tuleb selgeks rääkida ning mõlemale osapoolele parim lahendus leida,” selgitas peatreener Sky Sportsile. Siiski jääb lõppsõna Kompanyle, sest klubi hindab tema tehtud tööd ja antud panust City arengusse meeletult.

scroll to top