fbpx
Close

Manchester City on plaanimas klubi üleminekurekordi purustamist

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City otsib pidevalt võimalusi, kuidas tiimi tugevdada ning pikalt on räägitud 21-aastast Hollandi koondise talendist Frenkie de Jongist, kelle eest ollakse valmis välja käima kokku 90 miljonit eurot. Mängijast on vägagi huvitatud ka Barcelona, ent City on selgelt läbirääkimistes ning soetamise protsessis esikohal.

Goali andmetel on City ja Ajaxi spordidirektorid Txiki Begiristain ja Marc Overmars olnud mitmeid kuid läbirääkimistes ning protsess hakkab lõpusirgele jõudma. Plaanis on hollandlasega diil sellel hooajal ära teha ning poolkaitsja Ajaxisse laenule jätta. Barcelona ei ole nõus maksma De Jongi eest võrdväärset summat ning katalaanide ainsaks lootuseks on, kui hollandlane keeldub üleminekust Citysse selleks, et mängida koos Lionel Messiga, mida poolkaitsja on varasemalt ka välja öelnud.

Kõigest hoolimata piilub Barcelona De Jongi asemel PSG keskväljamehe Adrien Rabiot’ poole, kelle leping lõpeb järgmisel suvel. City praegune rekord on tänavu suvel soetatud Riyad Mahrezi nimel, kelle eest maksti 65 miljonit eurot.

scroll to top