fbpx
Close

Manchester City juhatuse liige luges koos Juventuse legendiga Guardiola-teemalisi kõlakaid ning naeris

Avatar

Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Viimastel päevadel on pärast Massimiliano Allegri vallandamist Juventuse peatreeneritoolilt vallandanud mitmed üleminekusahinad. Eelmisel suvel pandi mõnda aega paari Manchester City peatreenerit, toona oma esimese Premier League’i tiitli võitnud Pep Guardiolat ning Itaalia meistreid. Sama jutt sai hoo sisse ka nüüd.

Toona väitis Pep, et kuulujutud on täiesti alusetud ning tema on täielikult pühendunud Cityle. Nüüd lajatas meediale Manchester City juhatuse liige Alberto Galassi, et nemad on selle jutukese lihtsalt välja mõelnud ning nad koos Juventuse aseesimehe Pavel Nedvediga naersid, kui lugesid antud kõlakat.

“Jah, rääkisin täna Nedvediga, tean teda juba aastaid. Naersime koos nende kõlakate peale ning mõistsime, et kogu saaga on muutunud naeruväärseks,” ütles Galassi Sky Sportsile. Eelmisel aastal sõlmis Pep Cityga lepingupikenduse, mis hoiab teda klubis 2020/21 hooajani. “See on uskumatu, et sellist jama toodetakse. See on naeruväärne. Guardiola tahab meiega jääda. Ta ei suuda uskuda, et tema sõnu ei kuulata,” lisas juhatuse liige.

scroll to top