fbpx
Close

Lukaku: Manchester Unitedi kogemus polnud halb, vaid see tegi mind tugevamaks

Avatar

Romelu Lukaku. Foto: EPA/Scanpix

Tänavu suvel Manchester Unitedist negatiivsete emotsioonidega lahkunud ja Milano Interiga liitunud belglasest ründaja Romelu Lukaku avaldas, et Inglismaa suurklubist sai ta kaasa ka omajagu positiivset kogemust.

Varasemalt Inglismaal veel Londoni Chelsea, West Bromwich Albioni ja Evertoni särki kandnud Lukaku tunnistas pärast Unitedist lahkumist, et teda koheldi seal ebaõiglaselt. Mees väitis, et kui mõni matš ebaõnnestus, siis otsiti süüdlasi ja tihti oli see tema. Peatreeneri Jose Mourinho lahkumise järgselt muutus Lukaku olukord Ole Gunnar Solskjaeri käe all veelgi keerulisemaks ja Interi pakkumine tuli Belgia koondislase jaoks õigel ajal. Samas ei kahetse 26-aastane mängumees Unitediga liitumist.

“Ma ei vaata sellele kogemusele negatiivse pilguga otsa. See tõepoolest aitas mind mentaalselt olla paremini valmis, kasvada mängija ja inimesena. Ma ei näe kunagi, et see olnuks halb kogemus, sest see aitas mind sinna, kus täna olen. Nüüd Interis olles on selgelt kasu olnud sellest, mida Manchesteris õppisin nii sportlikust kui mittesportlikust vaatenurgast. Valmistusin palju ja olen palju rahulikum. Oma mõtetes on mul palju rohkem selgust ja rahulikkust. Kui asjad ei suju hästi, siis olen inimene, kes näitab selle suure vihaga välja. Pärast Manchester Unitedi kogemust olen tugevam,” rääkis Lukaku Dubais toimunud Global Soccer Gala üritusel ajakirjanikele.

scroll to top