fbpx
Close

Lukaku kirjeldas, kuidas kuningas Zlatan temast parema jalgpalluri tegi

Avatar

Zlatan Ibrahimovic. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi kalleim ründemängija Romelu Lukaku saab kunagi lastele rääkida, et mängis ühes tiimis Zlatan Ibrahimoviciga. Belgia koondislane täheldas, et Zlatani abil sai temast parem mängija.

2017. aastal Evertonist Unitedisse siirdunud Lukakut ootaski ees aasta varem klubiga liitunud Zlatan, kes sel hetkel ravis oma karjääri raskeimat vigastust, mis panigi põntsu tema säravale tippmängija karjäärile. Sellest hoolimata suutis ta “uut poissi” inspireerida.

“Kõik, mida Zlatanilt õppisin, oli suurepärane, alates tema pajatatud lugudest AC Milani, Interi ja Barcelona aegadest, isegi Ajaxi-aegsed lood kuni ühised treeningud, kus nägin tema võistlushimu. Ühel treeningul oli meil 50-50 olukord, et kes saab palli (me mängisime alati erinevates tiimides, sest olime mõlemad tipuründajad) ning ta lendas mulle täiega sisse!” meenutas Lukaku manutd.com-ile.

“Siis mõistsin, et see vend tahab võidelda iga palli ja oma algkoosseisukoha eest ning selle mentaliteediga ta muutis mind, see hetk oli silmiavav. Õppisin keskenduma ja raske töö tegemist nautima. Ta on inimene, kellega samal ajal saab palju nalja ning on lõbus koos olla ja temasugune isiksus riietusruumis oli väga hea täiendus,” selgitas ta.

scroll to top