fbpx
Close

Liverpooli tegevjuht: kuulume taas Euroopa eliiti

Avatar

Sadio Mane ja Virgil van Dijk. Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli tegevjuhina kõigest aasta aega töötanud Peter Moore on teinud kaks klubi üleminekurekordit ning näinud, kuidas klubi üle 11 aasta jõudis Meistrite liiga finaali. 63-aastane mees on veendunud, et Ragnar Klavani eksklubi on tagasi seal, kuhu ta kuuluma peab ehk Euroopa eliidis.

Jaanuarikuus maailma kalleima kaitsja Virgil Van Dijki ning suvel kalleima kiipri Alissoni ostnud Liverpool on tegemas suuri samme edasi ning Jürgen Kloppi käe all on kokku pandud tugev tiim, kes heal päeval võib võita kõiki. “Oleme tagasi seal, kuhu kuuluma peame. Meil on Anfieldil bänner, kus on kirjas “Euroopa kroonitud pead” ja need me olemegi. Hetkel ei taha meie vastu keegi mängida,” ütles Moore.

Prioriteediks on tiitlipõua lõpetamine. “Oleme harjunud võitma ning kavatseme naasta võidusoonele niipea kui võimalik. Meil on hetkel imeline kombinatsioon maailmaklassist treeneri, tema tiimi ning skautingusüsteemi näol koos spordidirektori Michael Edwardsiga, kes aitab Jürgenil tiimi ehitada. Minu ja mu tiimi rolliks on anda neile igasugune tugi ja suurendada kasumit, et rahastada maailmaklassi tiimi loomist. Aga ma usun, et meil on see tiim juba olemas,” ütles esimees uhkusega.

scroll to top