fbpx
Close

Liverpooli noormängijale sõideti julmalt sisse, Van Dijk astus tiimikaaslase kaitseks välja

Avatar

Virgil van Dijk koos Joe Gomeziga. Foto: Imago/Scanpix

Liverpooli hooajaeelne ettevalmistusperiood sai esimese ehmatuse, kui sõprusmängus Sevilla vastu sõideti noormängija Yasser Laroucile sisse ja 18-aastane lahkus platsilt kanderaamilt ning staadionilt karkudel. Keskkaitsja Virgil van Dijk võttis mängujärgselt patuoina Joris Gnagnoni ette ning andis mõista, et niimoodi need asjad jalgpallis ei käi, tehes talle platsi ääres selgeks, et säärane suhtumine pole aktsepteeritav.

Peatreener Jürgen Klopp vihjas, et vigastus ilmselt tõsine pole ning palluril läks õnneks. Sellest hoolimata käis Premier League’i parim mängija Gnagnoni südametunnistusele koputamas. “Nägin seda kõrvalt ja see polnud ilus tegu. Eriti kui nii läheb noormängijaga, kes on tänavu olnud üpris heas hoos,” ütles Van Dijk väljaandele Goal.

“Selliste olukordadega tuleb lihtsalt arvestada, kuid sõprusmängus mingit vigastust ei taha keegi üles korjata. Ilmselgelt tahavad kõik igas mängus võita, kuid kõige tähtsam on enda vormi saamine. Loodetavasti on temaga kõik korras,” lisas kaitsja.

 

scroll to top