fbpx
Close

Liverpooli kõige võimekam mängumees ei tea, mis temast saab

Avatar

James Milner (keskel). Foto: AP/Scanpix

Manchester Citys end Premier League’i paremikku mänginud, maailma üheks igavaimaks jalgpalluriks peetud James Milner on end Liverpoolis taasleidnud ja Jürgen Klopp hindab inglast ülikõrgelt. Mitmel positsioonil pea alati hakkama saav 33-aastane igiliikur näitas hooajaeelsel ettevalmistusperioodil parimat vormi, saades erinevates füüsilistes testides maksimumpunktid.

Samas pole teada, kas veteran lahkub järgmisel suvel või pikendab lepingut, kuna klubi pole tema poole uue diili osas pöördunud. “Hetkeseisuga on jutt selline, et mullu küsisin oma lepingu osas ning nad toona ei kavatsenud uut diili mulle pakkuda. Praegune seis ongi sama – mina saan vaid jalgpallile keskenduda ja endast parima anda,” ütles Milner väljaandele Goal.

End keskväljal, äärekaitses ning vajadusel ka rünnakul leidnud Inglismaa koondislane sai eelmisel hooajal kirja lausa 45 matši ning tema hoog ei paista raugevat. “Igaüks räägib mu vanusest ja ma mõistan seda. Loodetavasti olen piisavalt mänguvalmis, füüsilises vormis ning teen häid esitusi. Ma lihtsalt keskendun jalgpallile ning püüan klubile kasulik olla,” lisas ta.

scroll to top