fbpx
Close

Liverpooli ekspallurid: Real on parem vastane kui Bayern, Liverpoolil on ülisuur võimalus finaalis triumfeerida

Avatar

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Endised Liverpooli pallurid Danny Murphy ja Craig Bellamy olid kui ühel meelel, kui vestlussaates “The Debate” tuli teemaks Meistrite liiga finaal ja Liverpooli šanss võita klubijalgpalli ihaldatuim tiitel: Liverpoolil on suurepärane šanss võtta võit ja Real on parem vastane kui Bayern München.

“Ma ei näe Reali niimoodi mängimas, et nad suudavad kaitses kindlana hoida ja Liverpoolile šansse mitte anda. Nad võivad küll skoorida, ent Liverpool lööb mängu jooksul meeletult väravavõimalusi. Arvan, et kui Liverpool saanuks oma finaalivastast valida, siis valinuksid nad Reali Bayerni asemel,” ütles Murphy.

“Selles Liverpooli tiimis on miskit erilist. Madridi esitus kaheksandikfinaalis Tottenhami vastu jäi mulle just seetõttu meelde, et nad ei suutnud Spursi ohjeldada – tiimi, kelle ründeliin on väga sarnane Liverpooli omale,” lisas ta.

Craig Bellamy vaatles Juventuse mängu. “Real oli selles mängus taktikaliselt nii haavatav. See, kuidas Madrid mängib, on Liverpoolile vägagi sobilik. Nad jätavad kaitseliini taha ruumi ja Liverpool on praegu väga enesekindel sats ning usuvad finaalivõitu. Ainus, millega Madrid on neist üle, on suurte mängude kogemused. Ent Real pole enam nii hea kui kaks-kolm aastat tagasi. Liverpoolil on suurepärane šanss,” sõnas Bellamy.

scroll to top