fbpx
Close

Lindelöfi agent kinnitas, et Hispaania tippklubi tegi suvel keskkaitsja eest mitu pakkumist

Avatar

Victor Lindelöf. Foto: imago/Bildbyran/Scanpix

Manchester Unitedi mängumehe Victor Lindelöfi agent Hasan Cetinkaya kinnitas, et tema kliendil oli suvel võimalus Barcelonasse siirduda.

Lindelöf saabus Inglismaa tippmeeskonda 2017. aasta suvel 35 miljoni euro eest, mil peatreener oli veel Jose Mourinho. Rootsi koondislane on järk-järgult klubis kanda kinnitanud ja septembri keskpaigas pikendati 25-aastase keskkaitsjaga lepingut 2024. aasta suveni, millel on juures võimalus veel hooaja võrra seda pikendada. Lindelöfi agent Cetinkaya rääkis nüüd Aftonbladeti vahendusel tagamaadest, miks tegelikult üpris ootamatult hakati Lindelöfiga tulevikust rääkima.

“Lindelöf oli ehk isegi eelmise hooaja Manchester Unitedi edukaim mängija ja mitmeid pakkumisi oli klubidelt, mis on paremad kui praegusel hetkel United. Kui Matthijs de Ligt valis Torino Juventuse, siis Lindelöfi nimetati Barcelona esimeseks valikuks. Tema mängustiil on Barcelonale väga lähedane. Ta on maailma üks parimaid keskkaitsjaid palliga ja Barcelona tahtis teda. Nii see oli ja seen sellest nüüd rääkida,” sõnas Cetinkaya.

“Nad võtsid Ed Woodwardiga mitmeid kordi ühendust ja tegid konkreetseid pakkumisi. Mul oli kohtumine Unitedi üleminekutega tegeleva isiku Matt Judge’iga, et püüda vangerdus ära teha, kuid nemad ütlesid: “Pole mingit võimalust. Victor on üks meie parimatest mängijatest.” Saaga lõppes uue kokkuleppega, kuigi Victoril oli lepingust veel kolm aastat alles. Tavaliselt nad ei pikenda lepinguid mängijatega, kellel on veel sellest nii palju alles jäänud, aga kuna oli huvi sellisel tasemel olemas, siis neil polnud muud võimalust.”

scroll to top