fbpx
Close

Ligi kümme aastat Unitedit esindanud De Gea: tahaksin siia veel pikaks ajaks jääda

Avatar

David De Gea. Foto: Imago/Scanpix

2011. aastast Manchester Unitedit esindav hispaanlasest väravavaht David De Gea lükkas ümber kõik kuulujutud, mis viitavad tema klubivahetusele. 29-aastane mängumees soovib vastupidist: esindada Punaseid Kuradeid veel pikka aega.

De Geal on tihti tulnud prohmakaid ette ja on räägitud, et talendikale Dean Hendersonile, kes eelmisel ja tänavusel hooajal laenulepingu alusel Sheffield Unitedit esindanud, peaks võimaluse andma. Septembris sõlmis De Gea siiski uue lepingu, mis kestab 2023. aasta suveni ja Hispaania koondislane andis mõista, et tal pole vähimatki kavatsust Unitedist lahkuda.

“Ainuüksi osa sellest klubist olla on imeline. Kujutage ette, kümme aastat, see on nagu unenägu. Suurepärane on mängida selle klubiga ja loodan, et saan siin veel mitmeid aastaid olla. Arvan, et praeguseks on kogu meeskond suure sammu edasi teinud. Olime [enne koroonaviirusest tingitud pausi] hea hoo kätte saanud ning tippvormis. Me ei lubanud endale kuigi palju väravaid lüüa ja loomulikult Bruno [Fernandes] toob endaga rohkesti kvaliteeti juurde. Ta on nutikas mängija, tippklassist keskväljamees. Meeskond on koos temaga arenenud ja on kahju, et praegu on kõik peatunud, sest meil oli hea hoog sees. Loodetavasti kui hooaeg taas algab, siis mõned vigastatud mängijad on terveks saanud. Kõigile saab see olema heaks väljakutseks,” rääkis De Gea Daily Mail’i vahendusel.

United on hetkel liigatabelis paiknemas viiendal kohal 45 punktiga. De Gea on kõigis 29 kohtumises osaline olnud ning lubanud enda selja taha 30 väravat, jäädes selles näitajas alla vaid Liverpoolile, Leicester Cityle ja Sheffield Unitedile. Kaheksal korral on endine Madridi Atletico puurilukk nullimängu teinud.

scroll to top