Leicester ja Tottenham suutsid kaotusteseeria lõpetada, United jäi koduväljakul häbisse

Burnley. Foto: REUTERS/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 24. vooru kolmapäevastes mängudes said võidu kätte Leicester City ja Tottenham Hotspur. Manchester United leppis kaotusega ja ei suutnud Old Traffordil isegi väravat lüüa.

Unitedile külla sõitnud Burnley asus mängu 39. minutil juhtima, kui karistuslöögist tulnud palli suunasid omad edasi tipuründajale Chris Woodile ning uusmeremaalasest ründaja lükkas palli ühe puutega võrku. 56. minutil paistsid Burnley mehed suurepärase kombinatsiooniga kodumeeskonna trahvikasti lähistel silma, mille käigus jõudis mänguvahend lõpuks Jay Rodriguezeni ning inglane saatis palli tugeva löögiga latipõrkest David de Gea selja taha, mis jäi ühtlasi kohtumise viimaseks tabamuseks. United jätkab 34 punktiga viiendal kohal, 13. positsioonile kerkinud Burnleyl on kirjas 30 punkti.

Tottenham Hotspur suutis kodus lõpetada neljamängulise võitudeta seeria Norwich City vastu. 38. minutil viis Dele Alli Tottenhami juhtima ja kuigi Soome koondise võtmemängija Teemu Pukki viigistas 70. minutil penaltist seisu, sai otsustava tabamuse enda nimele Heung-Min Son. Tottenham asub kuuendal kohal 34 punktiga, Norwich on 17 punktiga viimane.

Leicester City oli samal ajal 4:1 parem West Ham Unitedist. Harvey Barnes ja Ricardo Pereira viisid Leicesteri poolajaks 2:0 ette, aga Mark Noble vähendas 50. minutil kaotusseisu penaltist minimaalseks. 81. ja 88. oli Ayoze Perez siiski täpne ning hispaanlasest ründaja tõi Leicesterile kokkuvõttes kindla võidu. Leicester on 48 punktiga kolmas, West Ham United paikneb 17. kohal 23 punktiga.