fbpx
Close

Lampard selgitas, kuidas Chelsea suutis Werneri konkurentide eest ära napsata

Avatar

-Timo Werner | Foto: AFP/Scanpix

Londoni Chelsea peatreener Frank Lampard selgitas veidi tagamaid, mida tuleb teha, et hetkel Inglismaa jalgpalli valitsevate Liverpooli ja Manchester Cityga konkureerida, et oleks võimalik oma võistkonna ridadesse tuua tähtmängija nagu Timo Werner.

RB Leipzigist Chelsea’sse saabunud 24-aastane Werner oli kuuldavasti lisaks kahele mullusele Inglismaa parimale ka Manchester Unitedi radaril. Ometi õnnestus just Chelsea’l Saksamaa koondislane palgata, makstes tema eest 47,5 miljoni naela suuruse väljaostuklausli. Lampard kirjeldas, millised plaanid tal Werneri osas olid ja kuidas anti endast maksimum. Võtmetähtsusega oli näost näkku kohtumine, kust võttis osa ka Londoni Arsenalis karjääri lõpetanud, aga oma edukaima parioodi (2004-2015) just Chelsea’s veetnud endine Tšehhi koondise väravavaht Pert Cech.

“Kui sulle pakuvad Liverpool ja Manchester City konkurentsi, siis saad sa aru, et pead end mängijale parimast küljest tutvustama. Olles ühel hetkel see mängija olnud, andsin endast parima, et klubi selliselt esitleda, kui mängijatega rääkisin. Petr tegi oma rollis seda sama. Timo puhul olime väga kindlameelsed ta klubisse tuua. Ta peab seda meilt tunnetama. Mulle meeldis kõik, mida ta vestluste käigus mulle ütles, sama käib kõigi mängijate kohta. Treeneri ja mängija vaheline vestlus on väga tähtis, sest läbisaamine peab olema hea. Kõik, mida sa vaid teha saad, on anda klubina parim. Arvan, et saame olla õnnelikud, et oleme toonud juurde mängijaid sellisel tasemel. See lihtsalt peegeldab seda, kuidas püüdsime töötada. Nüüd on käsil teine faas, pane nad valmis oma parimal tasemel mängima,” rääkis Lampard.

Werneri võistkonnakaaslane, ameeriklasest ääreründaja Christian Pulisic usub, et Werneril saab olema Chelsea’le suur mõju. “Ta on väga ohtlik mängija. Arvan, et tal on minuga ja mõningate meie ründavate mängijatega mõned sarnased kvaliteediomadused. Ilmselgelt on ta väga kiire ja väga hea värava ees. Ta tundub tavapärane tüüp olevat. Ta tahab tulla mängu ja teha tööd. Tema vastu mängida on olnud suurepärane kogemus ja on tore, et ta on mu meeskonnas.”

scroll to top