Kümnemeheline ja võidukas United tõi fännidele kübekese rõõmu, aga eesmärk jäi täitmata

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa liigakarikas toimus kolmapäeval viimane poolfinaalmäng, milles olid vastamisi Manchester City ja Manchester United. Sel korral jäid peale Ole Gunnar Solskjaeri hoolealused, kuid kokkuvõttes võidust ikkagi ei piisanud.

7. jaanuaril võttis City 3:1 võidu, kui juba poolajaks juhiti 3:0 ning Unitedi auvärava lõi 70. minutil Marcus Rashford. Korduskohtumises läksid aga Punased Kuradid poolajaks Nemanja Matici väravast ette ning koduväljakul tegutsenud City sihile ei jõudnudki. Samas pidi United 76. minutist Matici punase kaardi tõttu vähemuses tegutsema ning 3:2 koondskoori lõpuni hoidnud City pääses poolfinaalist võidukana edasi.

Finaalis on Pep Guardiola juhendatava võistkonna vastaseks Aston Villa, kes teisipäeval alistas egiptlasest keskväljamehe Trezeguet’ üleminutite tabamusest Leicester City. Kohtumine toimub 1. märtsil Wembley staadionil.