fbpx
Close

“Kui Manchester United ei motiveeri sind, siis oled vales kohas!”

Avatar

Harry Maguire. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi inglasest keskkaitsja ja ka klubi kaptenipaela kandev Harry Maguire rääkis enne kolmapäevast Premier League’i 31. vooru kohtumist Sheffield Unitediga, et iga mängija, kes Manchesteri tippklubi esindab, peaks suutma endast maksimumi anda.

Maguire liitus Unitediga 2019. aasta suvel 87 miljoni euro eest Leicester Cityst, mis tegi temast maailma kalleima keskkaitsja. Ole Gunnar Solskjaeri juhendatavasse meeskonda sulandus 27-aastane mängumees kiirelt ning Inglismaa koondislane loodab klubisse kuldsed ajad tagasi tuua. Maguire teab, et ühelgi tema meeskonnakaaslasel ei tohiks motivatsioonis küsimus olla.

“Üks asi on kindel: igal korral, kui Manchester Unitedi särgi selga paned, siis ei vaja sa eriti kannustamist. Sa tead, kui suure klubiga on tegemist, milline ajalugu sellel on ja see on niivõrd suur ning ikooniline klubi. Kui sa ei leia motivatsiooni jalgpallis selle klubi eest mängu võita, siis oled ausalt öelda vale spordiala valinud,” ütles Maguire United Review vahendusel.

Maguire alustas oma karjääri just Sheffieldi ridades, kus ta pallis kolm hooaega. Premier League’i uustulnukana on tema endine koduklubi suurepäraselt siiani hakkama saanud, olles liigatabelis 44 punktiga kõrgel seitsmendal kohal. “Tegemist on fantastilise jalgpalliklubiga ja olen selle üle eriti uhke, sest nad on väga hästi tegutsenud. Olen väga tänulik võimaluse eest, mille nad mulle andsid, et oma professionaalse karjääriga algust teha, ja et nad uskusid ning usaldasid mind noorena. Olen väga õnnelik, kuidas neil läheb ja nende tulemus on alati esimene, mida vaatan pärast mängu Unitediga. Loodetavasti suudavad nad lõpetada ühe koha võrra meist tagapool!”

scroll to top