fbpx
Close

Krutskeid täis Mendy lubas Guardiola reeglitest kinni pidada

Avatar

Benjamin Mendy ja Sergio Agüero. Foto: Reuters/Scanpix

Veidrate kommetega ning lõdva distsipliiniga silma paistnud maailmameistrist äärekaitsja Benjamin Mendy on mitmel korral pälvinud peatreeneri Pep Guardiola pahameele. Prantslane aga lubas, et nüüdsest hakkab korralikuks.

Läinud nädalavahetusel üle viie kuu taas algkoosseisu kuulunud Mendy sai kirja 79 mänguminutit, kui City alistas FA karikasarja poolfinaalis Brightoni ning astus sammu tiitlile lähemale. “Tunnen end väga hästi, olen väga õnnelik. Tiimikaaslased ja personal on olnud tõeliselt meeldivad,” ütles Mendy mängujärgselt.

Lõpuks on ka vigastused seljatatud. “See vigastus on mind pikalt seganud, nüüd aga pole paistetust ja muid kõrvalnähtusid tekkinud ehk võime tulevikule keskenduda. Tahan endast kõik anda ja tiimi aidata, olen nii paljudest mängudest eemale jäänud,” lubas pallur.

“Puhkame võimalikult hästi ja siis järgime kõiki reegleid. Oleme õnnelikud ja tahame võita võimalikult palju tiitleid. Püüame mängida head vutti ja pakkuda fännidele võimalikult head emotsiooni,” lisas ta.

scroll to top