fbpx
Close

Kolm sõrme: Mourinho tegi Juventuse fännidele terava “meeldetuletuse”

Avatar

Jose Mourinho. Foto: EPA/Scanpix

Kuigi Manchester United alistus koduväljakul Cristiano Ronaldo uuele tiimile Juventusele, siis võõrsilfännide pidu polnud täiuslik: nimelt said Itaaliast kohale rännanud fännid ühe valusa torke osaliseks.

Kolm sõrme on Unitedi lootsi Jose Mourinho jaoks saanud uueks trendiks, mida fännidele näidata – ekstiim Chelsea sai samasuguse käemärgi osaliseks pärast Stamford Bridge’il toimunud 2:2 thrillerit, kui portugallane tuletas sinisärkide fännidele meelde, et just tema võitis neile kolm liigatiitlit.

Mourinhol pole Juventusega otsest seost, kui Serie A’s veedetud aeg välja arvata, mil Milano Interit juhendades kohtuti igal hooajal Torino au ja uhkusega. Sel korral tähendas žest aga kolmikvõitu, millega treener enda Interi-karjäärile joone alla tõmbas: võit nii koduliigas, kodukarikas kui Meistrite liigas on jäänud Juventuse jaoks igavesti püüdmatuks, sest seitse Meistrite liiga finaalkaotust on kolmiku välistanud ja teravmeelne Mourinho teadis, kuidas itaallastest fännidele end vägagi selgeks teha.

“Nad ei armasta mind, sest nende valusaim hetk oli meie kolmikvõit. Ma austan väga Juventuse juhtkonda ning tiimi, nad on üliviisakad ja sõbralikud,” kiitis ta mängujärgselt Massimiliano Allegrit ja Andrea Agnellit.

scroll to top