fbpx
Close

Klopp tunnistas, et tulikuum ründetalent oli Liverpooli radaril

Avatar

Jadon Sancho. Foto: AFP/Scanpix

Jadon Sancho on mängija, kes sai Inglismaalt minema. Manchester City lasi nüüd Dortmundis särama löönud ääreründajal minna vaid 10 miljoni euro eest. Nüüd, poolteist aastat hiljem võivad sakslased ta eest küsida ligi kaheksa korda suuremat summat. Tema vastu tuntakse huvi Inglismaalt ning Liverpool luuras Sanchot juba poolteist aastat tagasi, vahendab Sky Sports.

Liverpooli peatreener tunnistas, et Sancho oli tõepoolest nende radaril, aga tema soetamine oli võimatu. “Meil polnud võimalustki. Me pole pimedad – me nägime tema võimekust, ta meeldis meile ja siis tekib küsimus, et kas teda saab soetada? Ei saa, sest Inglismaa klubid ei müü liigarivaalidele mängijaid. Ma ei tea, mis selle põhjuseks on, aga nad ei tee seda. Nüüd saavad nad Saksamaale minna, kus neid ootab fantastiline liiga,” paljastas Klopp telgitaguseid.

Inglismaa klubid müüvad oma rivaalidele, kui hind on sobiv – näiteks Liverpool müüs oma kasvandiku Raheem Sterlingu 2015. aastal Manchester Citysse 54 miljoni euro eest, mis on siiani suurim summa, mis inglase eest välja käidud.

scroll to top