fbpx
Close

Klopp kiitis derbi eel Evertoni lootsi: ta on ehitanud võimsaima Evertoni, keda ma näinud

Avatar

Richarlison. Foto: Reuters/Scanpix

Nädalavahetus toob Premier League’is kaks suurt derbit, kui pealinnas ristavad mõõgad vihavaenlased Tottenham ja Arsenal ning sadamalinnas Liverpoolis Jürgen Kloppi hoolealused ning Everton. Klopp kiitis derbi eel linnarivaali lootsi Marco Silvat, kes on tiimi ehitamisel teinud head tööd.

Everton jahib oma esimest derbivõitu alates 2010. aastast ning sinisärgid on Meistrite liiga kohast kõigest kuue punkti kaugusel. Klopp tunnistas, et rivaalid on viimase kahe hooajaga märkimisväärselt võimsamaks muutunud ja kiitis suvel klubiga liitunud Richarlisoni.

“Ta on suurepärane mängija. Marco Silva on saanud kõik pallurid, keda ta palunud. Theo Walcott tuli läinud hooajal, Andre Gomes, Yerry Mina ja Bernard tänavu. Alates mu esimesest päevast Liverpoolist pole Everton olnud nii hästi timmitud kui praegu, ma olen selles sajaprotsendiliselt veendunud,” rääkis sakslane mängueelsel pressikonverentsil.

“Nüüd on neil loovust, kiirust ja nad on hästi organiseeritud. Seamus Coleman on vigastuspausilt tagasi, Michael Keane on klubiga ära harjunud, Lucas Digne meenutab noort Leighton Bainesi. Ning muidugi on neil raamide vahel Inglismaa esinumber. Tegemist on tiimiga, kes ükskõik kus mujal mängiks Meistrite liiga kohade peale,” kiitis Klopp.

 

scroll to top