fbpx
Close

Klopp andis kriitikutele vastulause: me ei mängi jalgpalli PlayStationis

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Liverpool ei suutnud Merseyside’i derbis võtta hädavajalikku võitu ning viigipunkt tähendas, et liidrikoht loovutati tiitlikaitsja Manchester Cityle. Kriitikud on mängu kohta öelnud, et peatreener Jürgen Klopp ei võtnud piisavalt riske, et mängu võita.

Kui talt mängujärgsel pressikonverentsil küsiit, et kas nad võinuks rohkem rünnata ning ehk ühe lisaründaja platsile saata, siis Kloppil oli vastust kohe varnast võtta. “Olen teie küsimuses tõsiselt pettunud. Me ei mängi PlayStationil. Kas te arvate, et me ei riskinud piisavalt? See küsimus on pettumustvalmistav, sest näib, et riskeerimine on nii kerge – kas ma lähen mängijate juurde ja ütlen, et okei mehed, riskeerige rohkem, me lähme võitma? Kas te kujutate seda nii ette?” oli sakslane hämmelduses.

“Üks lisaründaja selleks, et hulluks minna? Te arvate, et lisaründaja toomine on nagu konsoolimängus, et see kohe muudab jalgpalli või? See ei käi nii, me olime piisavalt ründavad. Me ei kaota oma närvi ja jalgpall ei tööta nii. Näiteks City võitis mängus, kus neil oli 20 võimalust ja üks pall lendas väravasse – selline löök, mille Artur Boruc muidu tõrjunuks. Aga ei tõrjunud ja nad võitsid selle mängu,” selgitas Klopp ajakirjanikele jalgpalli.

scroll to top