fbpx
Close

Klavani koduklubi kinnitab: teeme kõik, et Godin liituks meiega

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Kolmandat hooaega Itaalia kõrgliigaklubis Cagliari Calcios alustav Eesti koondislane Ragnar Klavan võib peagi endale väga nimeka meeskonnakaaslase saada, sest Milano Interist loodetakse palgata endine Madridi Atletico uruguaylasest keskkaitsja Diego Godin.

Godin saabus alles eelmisel hooajal Interisse, kui lahkus vabaagendina oma pikaaegsest kodumeeskonnast Atleticost. 34-aastane ja 135 korral Uruguay koondist esindanud kaitsespetsialist kippus Interis vähe mänguaega saama ja kuigi hooaja viimastel nädalatel andis peatreener Antonio Conte talle rohkem võimalusi, usub Itaalia meedia, et nende kahe vahel koostöö pigem ei jätku. Näiteks väidab Sportitalia poolel üleminekutega kursis olev Alfredo Pedulla, et Godin ja Inter on kokku leppinud kompensatsiooni paketis, mis lubab lepingu varem üles öelda.

“Oleme Godini ülemineku osas jõudnud kõige keerulisemate detailideni. Teeme kõik, et ta Cagliariga liituks. Kui seda suudame, siis oleme äärmiselt õnnelikud, sest püüame ehitada kogemustega tugevat meeskonda, kus on ka noorust. Godin on tähtis mängija, mis tähendab, et arusaadavalt on tegemist keeruliste läbirääkimistega,” ütles Cagliari direktor Pierluigi Carta pressikonverentsil.

Atleticot perioodil 2010-2019 esindanud Godin on Hispaanias veel kolm hooaega ka Villarreali ridades pallinud. Mees on võitnud kõik võimalikud karikad Hispaanias ja tulnud kahel korral Euroopa liiga võitjaks, kuid samas on ta pidanud kahel korral Meistrite liiga finaalis kaotusega leppima. Uruguay koondisega võidutses ta 2011. aastal Lõuna-Ameerika meistrivõistlustel ehk Copa America turniiril.

scroll to top