fbpx
Close

Keerulises seisus olev Southampton treenerit vallandama ei tõtta

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Premier League’is end 16. kohalt leidev Southampton pole võidurõõmu maitsnud seitse mängu, ent kõigest hoolimata usutakse, et halvad ajad jäetakse varsti selja taha. Peatreener Mark Hughes enda töö pärast muretsema ei pea, kinnitas klubi esimees Ralph Krüger.

Aseesimees Les Reed sai neljapäeval sule sappa ning asus uut tööd otsima, aga bossidelt kolme-aastase lepingu teeninud Hughes nimekirjas järgmine ei ole. “Usume Marki, andsime talle kolme-aastase lepingu ning usume tema tiimi ja võimekusse naasta võidusoonele. Toetame teda täielikult ning kõik täidavad oma osa selleks, et võite noppima hakata. Varsti on meil häid resultaate ka enne näidata,” rääkis esimees Sky Sportsile.

Kaheksa aastat personalijuhi rolli täitnud Reed sai sule sappa, sest klubisse oli uusi ideid ja verd vaja. “Kui tiimil on raske, siis otsid kohti, mida uuendada ning kuhu energiat juurde panna. Tegime otsuse, et muutus tuleb teha püramiidi tipus. Reed aitas meie klubi ehitada ja oleme talle väga tänulikud,” lisas ta.

Southampton mängib laupäeval kodus Watfordiga, kellel viimasest viiest mängust kirjas kaks võitu ja kolm kaotust.

scroll to top