fbpx
Close

Kas korraldajamaa Venemaa alustab MM-turniiri võiduga?

Avatar

Foto: Stux/Pixabay

MM on käes! Täna õhtul kell 18 pannakse pall mängu Moskvas, Lužniki staadionil, kui korraldajamaa Venemaa võtab vastu Saudi Araabia. Venemaa paikneb FIFA edetabelis 70ndal, Saudi Araabia kolm pügalat kõrgemal kohal. Mida tänasest oodata ning kas korraldajamaa läheb teisele voorule vastu kolme punktiga?

Kumbki koondis ei hiilga hetkevormiga: Venemaa pole viimased seitse mängu saanud võitu maitsta, Saudi Araabial on seljataga kolm järjestikust kaotust, nendest viimane 1:2 allajäämine valitsevale maailmameistrile Saksamaale. Võib väita, et koduseinad aitavad pea igat tiimi võiduni, ent Venemaa on viimase 14 kodumänguga võtnud vaid kolm võitu.

MM-il on olnud Saudi Araabia edukam, usu või ära usu. Alates 1994. aasta MM-ist on Venemaa mänginud neist kolmel korral, ent kordagi pole suudetud grupifaasist kaugemale jõuda. Saudid aga jõudsid 1994. aastal 1/16-finaali!

Optibet on pannud Venemaa favoriidiks, ent toetudes statistikale, on tegemist veidi entusiastliku paigutusega. Saudi Araabia on kindlasti venelaste vastu väga üllatusvõimeline ning pole ka välistatud, et meie idanaaber lahkub avamängult punktita ja pisarsilmi.

Saudide võidu korral saab oma panuse 8,75-kordistada! Ka viigikoefitsient tundub atraktiivne, saades raha 4,1-kordselt tagasi.

Silma tasub kindlasti peal hoida araablaste ründekahuril Mohammed Al-Sahlawil, kes on löönud 38 koondisemänguga 28 väravat.

 

scroll to top