fbpx
Close

Kas Inglismaa teeb suurfavoriitidele silmad ette?

Avatar

Dele Alli. Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

2018. aasta MM on alanud veidi kummaliselt: favoriidid Saksamaa, Brasiilia, Argentina ja Hispaania ei alustanud avavooru võiduga ning jätsid veidi kahvatu mulje; Prantsusmaa küll võitis, ent vaevaliselt ja polnud väga veenev. Rääkides favoriitidest, ei saa nimetamata jätta Inglismaad. Neid pole viimased turniirid eriti tõsiselt küll võetud, ent viisakusest mainitakse ka neid, kui teemaks tulevad tiimid, kes võivad MM-il kaugele jõuda.

Olgem ausad – kui Inglismaa jõuab näiteks veerandfinaali, on nende turniir kordaläinud. Medali- või võidulootus on ilmselgelt liigne optimism ja entusiasm, sest mõnest nimest hoolimata pole tegemist võitjate tiimiga ning inglise meedia tahab teha kõik, et skandaalide ja intriigidega oma rahvuskoondist räsida.

Mitmed on öelnud, et üle pika aja on Inglismaal meeskond, mitte kamp indiviide. Kas nemad löövad suurkoondise kohaselt MM-ukse pauguga lahti või piirduvad kell 21.00 Tuneesia vastu hädise võidu/viigiga?

Optibet näeb Inglismaad kui ilmselget favoriiti, kelle kaheväravaline võit tundub üpris reaalne – raha tagasi 2,3-kordselt!

Räägime veidi faktidest. Inglismaa on püsinud kaotuseta terve aasta ehk viimased kümme kohtumist pole pead norgus platsilt pidanud lahkuma. Viimased kolm kohtumist pole Tuneesia suutnud oma puuri hoida puhtana. Inglismaa viimased kaheksa mängu on lõppenud vähem kui kolme väravaga ehk väravasadu ei tasu oodata.

Inglismaa võib oma puuri hoida puhtana; kui Rennes’is palliv Wabhi Khazri hoitakse lukus, ei tohiks see väljakutse olla üle jõu käiv. Optibet pakub Inglismaa nullimängu koefitsiendiks 2,1.

scroll to top