fbpx
Close

Brasiilia loots Tite: Šveitsi värav ei tohtinuks lugeda

Avatar

Foto: Artselisonmorais0/Pixabay

Pärast Brasiilia 1:1 viiki Šveitsiga oli brasiillaste peatreener Tite kindel, et neile tehti liiga ning kollasärkide võit olnuks õiglane tulemus.

Philippe Coutinho iluvärav viis Brasiilia juhtima ning oli ka mitmeid võimalusi eduseisu kasvatamiseks, ent hoopis Šveits suutis oma parima võimaluse väravaks pöörata. Oli näha, et standardolukorras istusid Steven Zuberi käed brasside keskkaitsja Miranda seljas, ent kohtunik ei näinud selles olukorras viga.

“Miranda olukord oli täiesti selge. See oli ilmselge viga. Ma ei oska miskit rohkemat öelda, see oli viga. Aga mainin ka seda, et Miranda ütles mulle, et teda lükati selga ja kas ta pidanuks seejärel maha kukkuma. Ütlesin, et ta käitus õigesti – pole vaja simuleerida, muidu jääb mulje, et püüad viga välja meelitada,” ütles Tite pärast mängu.

Šveitsi loots Vladimir Petkovic Titega ei nõustunud: “Tegemist oli tavalise värava ja duelliga. Kaitsja polnud just parimal positsioonil ja ta andis Zuberile ruumi. VAR ju toimib, ent nemad seal viga ei näinud. Kõik on õige.”

scroll to top