fbpx
Close

Kas AS Roma proovib jalgpallimaailma šokeerida?

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Meistrite liiga veerandfinaalis võõrsil 1:4 Barcelonale hävinud AS Roma teab, et enam pole kaotada midagi ehk korduskohtumises on parimaks kaitseks rünnak.

Avakohtumises mängiti Barcelonaga kui võrdne võrdsega ning ebaõnn ja raisatud võimalused jätsid itaallased vaid ühe värava peale, kuigi Kataloonia klubi pakkus neile mitmeid šansse võrku sahistamiseks. Kuid pall on ümmargune ja kui ise ei löö, siis lüüakse sulle, nagu öeldakse.

Stadio Olimpicol võib tulla vabalt mäng, kus Lionel Messi ise on pingil, sest ülejäänud tiim peaks 4:1 eduseisu hoidmisega kenasti hakkama saama. Nädalavahetus möödus Romale kehvasti, sest põhimehed väga puhkust ei saanud ja koduväljakul kaotati 0:2 Fiorentinale. Barcelona aga oli kodus Leganesist 3:1 üle, kübaratrikiga sai hakkama ei keegi muu kui Messi.

Ei ole eriline üllatus, et Barcelona on ka võõrsilväljakul selge favoriit. Aga ei tasuks Romat alahinnata, sest nende selg on vastu seina ja sellest luuavarrest võib pauku tulla.

Optibet usub, et väravaid lüüakse isuga ja üle 3.5 värava koefitsiendiks on 2.25.

 

Julge hundi rind on rasvane. Avakohtumine näitas, et itaallased suutsid mängida kui võrdne võrdsega ja väravavõimalusi loodi õige mitu. Äkki koduväljaku väravaraamid aitavad palli õigele poole posti suunata? Kaks väravat roomlastelt ja 2.8-kordselt raha tagasi!

scroll to top