fbpx
Close

Kaká kinnitas: AC Milani naasmine on vaid aja küsimus

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Oma ainsa Ballon d’Ori just AC Milani ridades pallides auhinnakappi võitnud Kaka jaoks on Itaalia kunagine hiid jäänud väga tähtsale kohale. Vutikarjääriga lõpparve teinud brasiillane näeb end tulevikus klubi juhtkonnas, tegemas koostööd oma kaasmaalase Leonardo ning klubi legendi Paolo Maldiniga.

Ründava poolkaitsja rollis säranud ning korra ka maailma kalleima jalgpalluri rekordit hoidnud Kaka ei näe end aga treenerirollis, vaid klubi hierarhias kõrgemal positsioonil, kus tehakse klubi puudutavaid otsuseid. “Hetkel tahan olla koos oma perekonnaga, kuid on vaid aja küsimus, millal ma liitun AC Milaniga. Näen end näiteks Leonardo abilisena. Ta teab, kuidas suurklubiga ümber käia, tal on väga väärt kogemusi ja tutvusi. Maldini kohalolek tähendab, et kahekesi on nad suutnud klubi DNA taaselustada ning tiimi hiigelaegadele lähemale viia,” kiitis Kaka.

Kuigi läinud hooajal jäädi taas eemale Meistrite liigast ning klubi on finantsilistes raskustes juhtimisvigade tõttu, siis see endist Real Madridi meest ei heiduta. “See tiim üritab mängida samasugust ilust jalgpalli, mis meile edu tõi. Me ei sihi liigatiitlit, vaid pääsu Meistrite liigasse, siis vaatame edasi,” jäi brasiillane Gazzetta dello Sportile antud usutluses realistiks.

scroll to top