fbpx
Close

Juventuse legend kritiseeris Allegrit ja nimetas Ronaldot maailma parimaks

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Juventuse legend Alessandro Del Piero tõdes pärast Juventuse 0:3 kaotust Real Madridile, et Itaalia liigaliidrite peatreener Massimiliano Allegri lõikas endale taktikaga näppu.

“Jah, Allegri on korduvalt saanud kiita oma taktikaliste vangerduste eest, kuid seekord ta pidanuks teisiti lähenema, näiteks läinud hooaja Meistrite liiga finaalist järeldusi tegema,” sõnas Del Piero.

“Paulo Dybala ja Gonzalo Higuain saavad raiskamise eest küll kriitikat, kuid Keylor Navase hea tõrje päästis Reali ja hoidis Higuaini väravata. Dybala ja Douglas Costa olid ainsad, kes suutsid mängu mingit muutust tuua. Avavärav andis Realile hea hoo ning lõi Juventuse rivist välja,” lisas ta Sky Sport Italiale.

Del Piero ei olnud Real Madridist rääkides kiitustega kitsi. “Neil on maailma parim keskväli ja see, kuidas nad teavad, millal kaitsta ja millal rünnata, teevad nad ülivõimsaks.”

“Cristiano Ronaldo on maailma parim jalgpallur, ta mängib suurepäraselt ja on puhas ründaja. Aga tegelikult mängib ta number kümne rolli, sest ta suudab oma mängustiiliga tekitada kõigis elevust,” ütles 1996. aastal Juventusega Meistrite liiga võitnud legend.

scroll to top