fbpx
Close

Juventus kinnitas: kaks vanameistrit jätkavad, Barcelonaga plaanitakse teha poolkaitsjate vahetus

Avatar

Torino Juventus. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Valitsev Itaalia meister Torino Juventus ning Hispaania tiitlikaitsja Barcelona valmistuvad tegema poolkaitsjate vahetust: Serie A-s hakkaks pallima brasiillane Arthur Melo ning La Ligas Bosnia ja Hertsegoviina koondislane Miralem Pjanic. Ühtlasi sai selgeks, et nii Gianluigi Buffon kui ka Giorgio Chiellini on Juventuses vähemalt ühe hooaja jätkamas.

Juventuses üleminekutega tegelev Fabio Paratici reageeris jaatavalt Goal.com-i spekulatsioonile, milles väideti, et Pjanic on klubist lahkumas. Peatreener Maurizio Sarrile olevat seejuures 23-aastane Arthur muljet avaldanud ning paistab, et alles 2018. aastal Barcelonasse siirdunud mängumees on üleminekuks valmis. Arthur on ise küll mõista andnud, et sooviks paigale jääda, kuid Barcelona on suuri ümberkorraldusi tegemas, mille käigus üritatakse taas Neymari Pariisi Saint-Germainist tagasi tuua ja sihikul on ka Milano Interi talent Lautaro Martinez.

“Oleme Barcelonaga läbirääkimistes, nagu ka mitmete teiste tippklubidega. Suvi saab olema omapärane. Vajame ideid nagu vahetustehinguid ja mitmeid teisi uusi asju saabuva suve üleminekuaknaks,” ütles Paratici Sky Sportsi vahendusel.

Muude potentsiaalsete üleminekute osas arvatakse, et lahkujateks võivad olla ka Gonzalo Higuain ja Paulo Dybala. Küll aga on kindel, et 42-aastane väravavaht Gianluigi Buffon ja 35-aastane keskkaitsja Giorgio Chiellini pole kuhugi minemas. “Loodan, et Higuain jääb meiega veel uueks hooajaks. Ta on väga hea inimene ja tal on olnud siiani suurepärane hooaeg. Buffon ja Chiellini jäävad ning on meie meeskonnas ka järgmisel hooajal. Loodame Dybala lepingut pikendada. Tahame, et ta oleks osake meie klubist veel mitmeid aastaid,” lisas Paratici.

scroll to top